Overal kieren, drempels, auto matten, bakjes, vakjes en geen enkel opzetstuk is geschikt om ALLES te coveren.
Je moet je wringen in de meest onmogelijke houdingen, je staat altijd in je eigen licht te werken en de hele tijd staat dat ding irritant te razen en te blazen.
Eindelijk een autostofzuiger met roterende borstels en een uitstekende zuigkracht. Door de roterende borstels is de Turbo zeer geschikt voor de kleine beurten tussendoor.
Echter ook een zeer vuil interieur van uw auto is geen enkel probleem. Een perman ente stofzak is voor de Turbo net zo vanzelfsprekend als de vele auto accessiores.
Technische spec.:
Voedingsspanning 12 volt
Vermogensopname 150 W.
Omvang levering: Stofzuiger met roterende borstels, slang met 2 verschillende zuigmonden en borstelelement, 4 m snoer met een zekering van 14 A en een stekker die in de sigarettenaansteker past.
